Za nami świetny weekend pełen emocji i sportowej rywalizacji! Wąbrzeski Klub Sportów i Sztuk Walki reprezentowało 5 zawodników – i wrócili z bardzo mocnym bilansem!
To efekt ciężkiej pracy, zaangażowania i regularnych przygotowań.
Cotygodniowe sparingi w klubach z całego województwa, treningi na własnej sali oraz współpraca z trenerami kadry narodowej i mistrzami Polski oraz Europy przynoszą realne efekty!


