Za nami XVIII sesja Rady Miasta Wąbrzeźno. Obrady tradycyjnie rozpoczęły się od raportu Burmistrza Wąbrzeźna Tomasza Zygnarowskiego z działań podjętych w ostatnich tygodniach.
Wśród najważniejszych tematów znalazły się m.in.:
Podczas sesji radni podjęli uchwały dotyczące:
oraz przyjęli sprawozdania z działalności MOPS oraz WCPTiIS.
W wolnych głosach podniesiono temat modernizacji ul. Niedziałkowskiego i Sienkiewicza oraz chodników przy ul. Grudziądzkiej, Wiśniowej i 750-lecia, a także przejść dla pieszych na ul. Chełmińskiej i Partyzanta. Poruszono też kwestię lokalizacji defibrylatorów, realizacji zadań w ramach budżetu obywatelskiego, przeciwdziałania bezdomności zwierząt oraz promocji działalności klubów sportowych.


